Artis 700

Rotace
Rychlost
Atest ITTF

• , zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Hraji rekreačně a podle toho jsem vybíral. Po přečtění recenzí na několik typů pálek jsem vybral Artis a určitě jsem neprohloupil. Sedla hned do ruky a míčky létaly tam, kam jsem chtěl. Výborná jak pro útok, tak i na obranu. A je to český výrobek.

Nic.

• , zakoupeno v KOLO a SPORT

Po delší době se mi do ruky dostalo pořádný výrobek,za uvedenou cenu dobrý kup,pálka osazena odpovídajícími potahy,kvalita zpracování výrobku absolutně bez chyb-vyrobeno v Česku.Píšu to proto,co mi jiní prodejci zaslali pálky od renomovaných výrobců bohužel vyrobených v Číně to byla katastrofa-nekvalitní odfušovaný šmejdy-místo radosti,jenom starosti s reklamacemi.Výrobek plně doporučuji.

• , zakoupeno v Fitvýživa.cz

• váha
    • design
    • horší top spiny

pro rekreační hráče výborná levná pálka :)

Kontrola

• Tvrdost houby : tvrdá
  • Rotace: 9
  • Rychlost pálky: 9

Pálka na stolní tenis ARTIS 700

Pálka na stolní tenis pro sportovní hru

• 5 -vrstvá Nord překližka 5,0 mm, konkávní grip

• Šířka (cm): 14.00
  • Hloubka (cm): 3.00
  • EAN: 8592101002189
  • Záruční doba: 24 měsíců

Pálka na stolní tenis ARTIS 700 je vhodná pro středně rychlou hru s dobrou kontrolou.

• , zakoupeno v Sportovniobchod.cz

Nic.

• , zakoupeno v KOLO a SPORT

• Za tuto cenu je to skvělá pálka. Vyrovná se naprosto klidně i dvakrát dražším pálkám od Donicu či Butterfly. Na to, abych se s ní "skamarádil" jsem potřeboval velmi krátkou dobu. Parametry docela sedí. Zejména rychlost je dobrá.
    • Trošinku hůř padne do ruky - středová překližka by snesla zaoblené hrany, ale jde spíše o detail.

Poměr cena/užitná hodnota předčí většinu pálek pro tzv. amatérské hráče. Dřevo v kombinaci s potahy je dostatečně rychlé a zároveň umožňuje obrannou hru. Kontrola míčku je velmi slušná. To, co u této kategorie pálek většinou neplatí - parametry na škále 0-10 uvedené na obalu, sedí velmi dobře. Za tuhle cenu získáte pálku, kterou známější značky mají až nad 1000 korunami. Ihned po prvním uchopení jsem odehrál nejlepší sérii zápasů za poslední dva měsíce. Doporučuji všem, kteří sice nehrají vrcholově, ale hrají naplno a chtějí se zlepšovat.

• , zakoupeno v Fitvýživa.cz

• váha
    • design
    • horší top spiny

pro rekreační hráče výborná levná pálka :)

• Skvela kontrola, rychlost, spin i vaha.
    • Dobre se drzi.
    • Na svou velmi dobrou vykonst velmi levna.

Vyborna palka pro vsechny typy hracu. Je nadherne rychla a topspin s ni jde jedna basen. Copy maji nizkou letovou krivku a relativne dost rotace. Nevim kde vzali ty cisla, mozna jim tam za tema cislama chybi nuly...
    Palku doporucuji vsem hracum kteri uz nejakou dobu hraji a maji nejake skusenosti. Pri utocne hre jsou prime udery, topspinya sidespiny velmi ucine a s touto palkou jich jednoduse docilite.

Prkno: donic carbotec 20
    Forhand: tenergy 25
    Bekhand: stiga clippa

• , zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• Super pálka pro amatéry.