Butterfly Boll Gold 17

TOP 25 v kategorii Pingpongové pálky

Butterfly Boll Gold 17

Pálka na stolní tenis BUTTERFLY Timo Boll Gold pro mírně pokročilé hráče. Potahy Pan Asia o síle 1.5 mm jsou vhodné pro univerzální hru. Držátko: konkávní (FL). Technický...
Garantovaný nákup z vše na stolní tenis.cz

Skladem • 1 variantaDárek89 Kč99 % • 1 720 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 171 recenzíDalší informace

- Tvrdost: střední
- Váha: 0.15 kg
- Balení: 1 ks
- ITTF: ano

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v vše na stolní tenis.cz

• kvalitní

• poměr cena/výkon - bezkonkurenční
    • dobře se drží
    • Dobré zpracování
    • z boku mám nerovnoměrně nalepenou samolepku, ale jen malou část (Asi malá chybka při výrobě. Nic hrozného.)

Hledal jsem aspoň nějakou kvalitu za normální cenu (ideálně do 1000 Kč). Tahle mi na Heurece.cz vyšla nejlépe. Samozřejmě nic pro profesionální hráče, ale pro začátečníky a pokročilé úplně ideální.

Objednal jsem na zde na Heurece ze shopu vsenastolnitenis.cz. Zde se tvářil jako nejlevnější a nejlepší volba. Zboží dorazilo do 3 prac. dnů. Dárek k pálce v podobě míčků je ale velmi vtipnej. 3 míčky bez značky. Červenej, zelenej a žlutej a z toho jeden pomalovanej tužkou od nějakýho dítěte. Což bych třeba od takovýho shopu neočekával. Ale to už je mimo téma. Pálku doporučuji a jak jsem řekl, tak pravděpodobně bezkonkureční na trhu v poměru cena/výkon.

Jsem velice spokojen!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Již jsem vyzkoušela a jsem spokojená

• Má skvělý spin.
    • Kvalita
    • Perfektně vyhovuje(bez nevýhod)
  • , zakoupeno v Sportega.cz

• Kompaktní pálka pro nás rekreační hráče

• Padne dobře do ruky
    • 0

Je kvalitní

• Kontrola micku
    • Vysoka rychlost
    • Pomerne dobra pri pasivni/defenzivni hre
    • Neni pro zacatecniky
    • Vyzaduje spise utocny pristup