Joola ROSSKOPF GX 75

Pinpongová pálka JOOLA ROSSKOPF GX 75, pro pokročilé hráče s řadou vyspělých technologíí a potahem GX 75 potah: GX 75 rukojeť: konkávní, ERGO konstrukce: 5 vrstvá...
Doporučená nabídka ArianeSport.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč125 neověřených recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• dobře padne do ruky, za tu cenu super

• Dobrý popis vlastností pálky a vhodnosti úrovně hráče
    • Dobrý poměr cena/kvalita

Tuto pálku jsem si vybral kvůli poměru cena/výkon.
    Jsem rekreační hráč a pálka je nyní asi nejlepší jakou jsem měl.
    Pálka mi dobře padne do ruky, umožňuje spolehlivý úchop a přesné vedení úderu.
    Zatím jsem s ní hrál jen 2x, a určitou dobu mi trvalo, než jsem si na ní zvykl. Zpočátku mne překvapila nižší razancí úderů, ale po adaptaci a zlepšení techniky s ní hraji lépe, než s předchozí půjčenou pálkou Stiga (ca stejná pořizovací cena).
    Byla to pro mne dobrá koupě.

Produkt nemá žádné parametry.

• potah: GX 75
  • točivost: 90

• dobře padne do ruky, za tu cenu super

• Dobrý popis vlastností pálky a vhodnosti úrovně hráče
    • Dobrý poměr cena/kvalita

Tuto pálku jsem si vybral kvůli poměru cena/výkon.
    Jsem rekreační hráč a pálka je nyní asi nejlepší jakou jsem měl.
    Pálka mi dobře padne do ruky, umožňuje spolehlivý úchop a přesné vedení úderu.
    Byla to pro mne dobrá koupě.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • MYSLEL JSEM, ŽE CENA BYLA DOCELA DOBRÁ A Z TOHO, CO JSEM ČETL, JSEM POCHOPIL, ŽE JE TO DOCELA DOBRÁ TENISOVÁ PÁLKA PRO ZAČÁTEČNÍKY
    • O PALETÁCH TOHO MOC NEVÍM, TAKŽE NA TO NEMOHU ODPOVĚDĚT.

TENTO PRODUKT JSEM KOUPIL PRO SVÉHO MALÉHO CHLAPCE, KTERÝ SE NYNÍ UČÍ STOLNÍ TENIS.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Dobrý výkon, vysoká tloušťka houby, dobrá přilnavost
    • Prozatím žádné, pro její rekreační úroveň

Velmi dobré vlastnosti, tloušťka houby